تبلیغات
مجله آلرژی - مطالب خرداد 1394
نویسندگان

متخصصان علوم پزشکی در آمریکا اعلام کردند که بسیاری از پزشکان عمومی قادر نیستند عوامل بروز آلرژی‌ و بهترین درمان برای این بیماری را شناسایی کنند.

آلرژی


ادامه مطلب

[ شنبه 9 خرداد 1394 ] [ 10:42 ب.ظ ] [ مدیر مجله ]

بسیاری افراد در هنگام پُر کردن پرسشنامه‌های پزشکی تیک حساسیت به پنی‌سیلین را می‌زنند در حالی که واقعا به این آنتی‌بیوتیک آلرژی ندارند.

آلرژی


ادامه مطلب

[ شنبه 9 خرداد 1394 ] [ 10:40 ب.ظ ] [ مدیر مجله ]

رییس انجمن آسم و آلرژی ایران، تغییر سبک زندگی و آلودگی‌های محیطی را از عوامل اصلی بیماری‌های تنفسی برشمرد.

رییس انجمن آسم و آلرژی

دکتر مصطفی معین، استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و رئیس کمیته بیماری‌های مزمن تنفسی که در هجدهمین همایش سالانه آسم و آلرژی در بیمارستان امام خمینی سخن می‌گفت، با تاکید بر اهمیت تاثیر عوامل اجتماعی در شیوع بیماری‌های تنفسی افزود که ۵۵ درصد از این عوامل مربوط به حوزه اجتماعی و سبک زندگی جدید است.


ادامه مطلب

[ شنبه 2 خرداد 1394 ] [ 10:03 ق.ظ ] [ مدیر مجله ]

فوق‌تخصص ایمونولوژی و آلرژی گفت: در حال حاضر ابتلا به آلرژی و آسم شیوع بیشتری پیدا کرده که ابتلا در سنین پایین پسران را بیشتر درگیر می‌کند.

آلرژی

عاکفه احمدی‌افشار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایسنا، با اشاره به ‌روز جهانی آسم و آلرژی، اظهارکرد: بیش از 10 سال است که در سراسر دنیا (4 می) را به ‌عنوان روز آسم و آلرژی تعیین می‌کنند که در کشور ما هم این روز برابر با 14 اردیبهشت‌ماه است که شعار «شما می‌توانید آسم خود را کنترل کنید» در نظر گرفته‌ شده است؛ چرا که آلرژی‌های تنفسی بار اقتصادی زیادی بر جامعه تحمیل می‌کند، از این ‌روتوجه به این موضوع از اهمیت به‌سزایی برخوردار است.


ادامه مطلب

[ شنبه 2 خرداد 1394 ] [ 10:02 ق.ظ ] [ مدیر مجله ]
درباره وبلاگ

سایت های مفید
امار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :